Temelleri 10 yıl öncesine dayanan Kılavuzoğlu İnşaat gayrimenkul sektörüne arsa pazarlama ve proje geliştirme çalışmalarıyla başlamıştır. Yılların verdiği tecrübe ve değişmeyen iş prensibiyle günümüz şartlarında ufak-orta ve büyük ölçekli villalar, plazalar, çok katlı, site özellikli aile konut projeleri üretmeye başlamıştır.

Kılavuzoğlu İnşaat, koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite anlayışı ve verimlilik esasına dayalı, konforlu ve değişen çağdaş yaşamın gereksinimlerini, müşterilerine en iyi şekilde sunarak nitelikli konut ve iş yerleri inşaa ederek dürüstlükten ödün vermeyen güvenilir yapısıyla inşaat sektöründe köklü bir yer edinmeyi kendine ilke edinmiştir.

Kılavuzoğlu İnşaat, nitelikli ve deneyimli iş gücüyle, hayatı kolaylaştıran, doğayı ve yatırım değerlerini koruyan unsurlarla buluşturan dinamikleri kendine misyon edinmiştir. Yaşam ihtiyaçlarını planlayarak ve her projesinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyip buna uygun hizmet gerçekleştirmek, vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Kılavuzoğlu İnşaat, sektördeki yenilikleri takip ederek, ayrıntıya önem veren, üstlenmiş olduğu taahhütleri en kısa zamanda yerine getirerek ve sürekli büyümeyi hedefleyerek, sektörde önde gelen firmaların arasında yerini almaktır.